Nechceme byť najväčší.

Naopak, naším cieľom je poskytovať starostlivosť len toľkým psíkom, aby sme mali na každého z nich dostatok času, poskytli im dostatok aktivít, podnetov a pohybu a aby sme mohli každému dopriať dostatok pohladení, lásky a pozornosti. Naša kapacita je preto premenlivá v závislosti od zostavy psíkov, ich nárokov, temperamentu a veľkosti.

To najlepšie pre našich najlepších priateľov

Chceme, aby sa u nás Vaši miláčikovia cítili čo najviac „ako doma“, aby pre nich čas strávený v našej starostlivosti bol príjemný a aby prežívali odlúčenie od Vás v priateľskom a bezpečnom prostredí. Podľa toho sa každému snažíme prispôsobiť priestor a aktivity. Najlepším dôkazom pre nás je, keď sa k nám psíkovia pri svojom ďalšom pobyte tešia a  už pri bráne radostne skáču ☺

Vám chceme život uľahčiť, Vášmu psíkovi spestriť

Vieme, že zveriť svojho najlepšieho psieho priateľa do cudzej starostlivosti nie je jednoduché. Chceme, aby ste už nikdy nemuseli s obavami riešiť problém, kto a hlavne ako sa o Vášho psíka postará – či už počas dovolenky, náročných pracovných dní, či rodinných slávností, pri ktorých by ste naňho nemali dostatok času. Zabezpečíme mu taký program, aby bol spokojný, vybehaný, mal dostatok hier, ale aj lásky a oddychu.

Chceme vedieť o Vašom psíkovi čo najviac.

Predtým, ako sa stane naším hosťom, prosíme Vás vyplniť dotazník zameraný na jeho povahu, správanie a návyky. Prosíme Vás o pravdivé a dôsledné vyplnenie – pomôže nám to vytvoriť mu také podmienky a program, aké potrebuje s ohľadom na jeho temperament a v maximálnej miere budeme rešpektovať režim, na aký je zvyknutý doma.

Adresa

Výtvarná ul.
Bratislava

Kontakt

Tel: 0948 733 073
Email: zvieraciadruzina@gmail.com

Copyright © 2019. Všetky práva vyhradené.